O nas

WITAMY W GUNA POLSKA!

Regenova Therapeutics s.c. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce unikalnych produktów GUNA  Medical Device, od wielu lat z powodzeniem stosowanych w leczeniu schorzeń bólowych w układzie mięśniowo-szkieletowym, nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej oraz innowacyjnych terapiach w stomatologii.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku jako wyłączny dystrybutor na Polskę najwyższej jakości wyrobów medycznych klasy III w iniekcjach włoskiej firmy farmaceutycznej GUNA S.p.a. z Mediolanu, skierowanych głównie do specjalistów z szeroko pojętej medycyny bólu, które z czasem – na bazie kolejnych badań i obserwacji, znalazły swoje doskonałe zastosowanie również w innych dziedzinach medycyny tj. stomatologia, medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa czy chirurgia.

Wiodąca firma farmaceutyczna

GUNA S.p.a. to wiodąca, włoska firma farmaceutyczna. Zajmuje się badaniami naukowymi, produkcją leków, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz dermokosmetyków. Obecnie zatrudnia ponad 250 pracowników.

Wieloletnie doświadczenie poparte badaniami

GUNA S.p.a. z siedzibą w Mediolanie działa na rynku medycznym od 1983 roku. Od początku swojej działalności inwestuje znaczne środki w badania i rozwój. Wspiera także wiele towarzystw medycznych i naukowych, które zapewniają intensywną edukację oraz programy szkoleniowe dla lekarzy i farmaceutów.

Certyfikowany producent farmaceutyków

Jeden z nowocześniejszych na świecie - dział produkcji leków i wyrobów medycznych Laboratorium farmaceutycznego GUNA S.p.a. w Mediolanie uzyskał certyfikat potwierdzający spełnianie międzynarodowych norm GMP (Good Manufacturing Practice - Dobra Praktyka Produkcyjna), a także ISO 9001:2008 oraz ISO 13485:2012.

Zaufanie w ponad 30 krajach na świecie

Produkty GUNA S.p.a., ze względu na bezpieczeństwo stosowania oraz skuteczność terapii, zyskują coraz szersze grono stosujących je lekarzy oraz zadowolonych pacjentów na całym świecie.

DLACZEGO WŁAŚNIE GUNA?

Polski rynek medyczny oferuje szeroką gamę produktów do wykorzystania zarówno w terapiach z zakresu medycyny bólu jak i medycyny estetycznej. Niestety, większość z nich ma spore ograniczenia w  zastosowaniu, nie tylko dotyczące leczonego obszaru, ale również związane z wiekiem pacjenta, jego stanem zdrowia czy nawet aktualną porą roku, uniemożliwiającą bezpieczne przeprowadzenie zabiegu.

W związku z tym, już wiele lat temu dostrzegliśmy potrzebę wprowadzenia na rynek medyczny innowacyjnych produktów GUNA  Medical Device, jako alternatywy bądź uzupełnienia w:

  • leczeniu bólu kręgosłupa, stawów, urazów mięśniowo-powięziowych

  • zabiegach regenerujących, przeciwstarzeniowych, modelujących i upiększających

  • terapiach bruksizmu i innych schorzeń z obszaru stomatologii

  • leczeniu trudno gojących się ran

Dzięki naszej determinacji i przekonaniu o skuteczności produktów GUNA Medical Device, zyskaliśmy ugruntowaną pozycję na polskim rynku medycznym oraz opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera, stanowiąc wsparcie dla lekarzy poszukujących skutecznych i w pełni bezpiecznych terapii dla swoich wymagających pacjentów. Stała współpraca z naszymi lekarzami, szkolenia oraz zadowolenie pacjentów ze stosowania preparatów GUNA Medical Device, zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy na przestrzeni ostatnich lat. Bazujemy na profesjonalnej obsłudze lekarzy, klinik i pacjentów, zapewniając prosty i szybki dostęp do produktów oraz elastyczne warunki współpracy.